پذیرایی/مراسم

خدمات پذیرایی مجالس

خدمات پذیرایی مجالس و ارائه کلیه خدمات مربوط به پذیرایی مراسم را با ثبت آگهی در سایت آنی گاه امکان پذیر کنید. ما به شما در جستجوی کلیه خدمات پذیرایی مجالس از جمله: مهماندار جهت پذیرایی، مهماندار مجالس عروسی، مهماندار جهت مراسم، دی جی برای مهمانی، نوحه خوان مجلس ترحیم و ... کمک می کنیم. خدمات پذیرایی مجالس در تمام مجالس و مهمانی ها میتواند بسیار مهم و تاثیرگذار باشد. معرفی بهترین شرکت های خدمات پذیرایی مجالس در سایت آنی گاه.

شرکت های پذیرایی

شرکت های پذیرایی برای برگزاری انواع مجالس آماده خدمات دهی می باشند. برای اطلاع و دستیابی به آگهی های مربوط به شرکت های پذیرایی به سایت آنی گاه مراجعه کنید. لیست بهترین شرکت های پذیرایی را برای شما جمع آوری و در اختیار شما قرار می دهیم. برای مراسم های خود از شرکت های پذیرایی کمک بگیرید. شرکت های پذیرایی ارائه دهنده بهتربن خدمات در سایر مراسم های عروسی، عزا و ... می باشند.کلیه اطلاعات مربوط به شرکت های پذیرایی مثل سابقه کار را ما در اختیار شما قرار می دهیم و معتبرترین شرکت های پذیرایی را به شما معرفی می کنیم.

اعزام مهماندار مجالس

اعزام مهماندار مجالس برای کمک، پذیرایی، خوش آمد گویی، جمع کردن ظروف کثیف، شستن ظروف و دیگر کارها می باشد. اعزام مهماندار مجالس را باید از شرکت های معتبر و باسابقه بخواهید. ما در معرفی شرکت های پذیرایی معتبر و اعزام مهماندار مجالس به شما کمک می کنیم. در اعزام مهماندار مجالس اطلاعاتی از قبیل سابقه کار اعضا، آدرس و نشانی و حتی بیوگرافی افراد نیز میتواند مهم باشد. از دیگر وظایف مهماندار مجالس می توان به نظافت نیز اشاره کرد.

پذیرایی در منزل

پذیرایی در منزل از خدماتی است که نیازمند نیرویی مورد اعتماد و البته کار بلد می باشد. از مواردی که می تواند شامل پذیرایی در منزل شود می توان به پذیرایی از مهمان، جمع آوری و شستشوی ظروف کثیف و ... اشاره کرد. فردی که برای پذیرایی در منزل انتخاب و اعزام می شود باید دارای روحیه مناسب برای پذیرایی همچنین ظاهری مرتب و آراسته باشد. ما به شما در یافتن و انتخاب شرکت هایی که انواع خدمات پذیرایی مجالس و پذیرایی در منزل را برعهده دارند، کمک می کنیم. کلیه امور پذیرایی در منزل خود را به شرکت های خدماتی معتبر بسپارید.

کیک و سوسیس و کالباس
پذیرایی/مراسم
عادی تومان
بلال و سیب زمینی تنوری منصور شرکت SB
پذیرایی/مراسم
13,000,000 تومان
بها قابل مذاکره است
راه اندازی فست فود ایتالیایی
پذیرایی/مراسم
210,000 تومان
بها قابل مذاکره است
رستوران vip اصفهان
پذیرایی/مراسم
اقـــای تشریفات
پذیرایی/مراسم