مشاوره،طراحی،تجهیز،راه اندازی و مدیریت فود کورت

عادی
اطلاعات تماس 09152017274
تاریخ درج 1402-08-06 10:34
توضیحات

سلام و درود به همه شماعزیزان

🔷️ فود کورت مجموعه ایی از فست فودها و رستوران هایی است که یک سالن پذیرایی مشترک دارند. دور تا دور یک فضای خاص(اکثرمراکز خرید)، تعداد زیادی مراکز تهیه غذا وجود دارد که هرکسی با توجه به ذائقه خود غذایی را تهیه کرده و در محل فود کورت آن را میل می کند. این مراکز غذا عموما فست فودی هستند. ( در واقع فود کورت تهیه غذا در یک مکان و سرو آن در مکان دیگر می باشد)

🔷️فودکورت همیشه یکی از سودآورترین مشاغل بوده است. بسیاری از سرمایه گذاران در صنایع غذایی به دنبال افتتاح فودکورت و راه اندازی کافه رستوران چنین مکان هایی هستند. زیرا در مقایسه با شعبه های مستقل فست فود و رستوران، سود بیشتری دارند. از آنجایی که مشتریان بیشتری به این مکان‌ها هجوم می‌آورند، انتظار کسب درآمد بیشتر کاملاً منطقی است. 

🔰مراحل راه اندازی فوت کورت از ابتدا تا افتتاح شامل :

 

   ✔ تدوین طرح کسب و کار

    ✔انتخاب مکان مناسب برای راه اندازی فودکورت

    ✔برآورد مالی برای افتتاح فودکورت

   ✔ بازاریابی و تبلیغات اصولی

    ✔اخذ مجوزهای لازم

🔷️راه اندازی فودکورت یکی از آن فعالیت‌هایی است که بحران‌های متعددی را به همراه دارد و عبور از این چالش ها برای افراد و شرکت هایی که تجربه ای در این زمینه ندارند بسیار سخت و دشوار است و می تواند منجر به شکست شود، برای جلوگیری از این اتفاق و افتتاح موفقیت آمیز آن، باید مراحل راه اندازی فودکورت را بدانید.

 

🔰شرکت تخصصی شاهزاده حمزه به همه شما عزیزانی که قصد سرمایه گذاری در زمینه راه اندازی فودکورت دارید کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین را در این زمینه اجرا کنید.

باماهمراه باشید... .

 

⚜اعتمادشماسرمایه ماست⚜

 

#شرکت_تخصصی_شاهزاده_حمزه 

 

👤مدیریت:ابوالفضل شاهزاده حمزه

(دکترای مدیریت اجرایی DBA)

 

مشاوره و تماس:

📱09152017274

📱09105503001

 

Shahzadeh_hamzeh_company@

 

 

#ابوالفضل_شاهزاده_حمزه

#تجهیز_راه_اندازی_رستوران_هتل_تالار_فست_فود  #تجهیزات #هتلداری #کسب_و_کار  #مدیریت_کسب_و_کار  #مدیریت #هتلداری_ایران  #تالار  #هتل #رستوران  #کافی_شاپ #فست_فود  #تجهیزات_آشپزخانه  #تجهیزات_هتل #کترینگ #رستوران #رستورانگردی #رستوران_سنتی #راه_اندازی_رستوران #راه_اندازی_رستوران_ازصفرتاصد #تجهیزات_رستوران #تجهیزات_رستوران_فست_فود_کافی_شاپ_هتل_تالار_آشپزخانه_های_صنعتی #منوی_رستوران #رستوران_فرنگی #غذاهای_فرنگی #رستوران_ایتالیایی  #تجهیز_راه_اندازی_فود_کودت #فودکورت

استان
مشهد, خراسان رضوی
مشهد
جزئیات آگهی
شناسه: 6796
تعداد نمایش: 15
انقضا: 1402-09-06 10:34