وسایل نقلیه

سایت خرید و فروش وسایل نقلیه

سایت خرید و فروش وسایل نقلیه، بهترین مکان برای افرادی است که قصد خرید و فروش وسیله نقلیه ای اعم از ماشین و یا موتور را دارند. شما می توانید به راحتی با مراجعه به سایت آنی گاه از گشتن در سطح شهر و جایگاه های خرید و فروش خودداری نمایید و با جستجوی آنلاین وسیله نقلیه موردنظر خود را خرید کنید و یا در معرض فروش قرار دهید. سایت ثبت آگهی آنی گاه، در زمینه خرید و یا فروش ماشین و هر وسیله نقلیه ای به یاری شما آمده است.

سایت خرید و فروش وسایل نقلیه

خرید و فروش ماشین نو و دست دوم از دسته معاملاتی است که برای هر کسی چندان آسان نیست. پیدا کردن وسیله مورد نظر خود در میان انبوهی از ماشین های رنگ و وارنگ حوصله زیادی می طلبد. فروشندگان می‌توانند به صورت کاملا رایگان آگهی خود را در سایت آنی گاه درج کنند و خریداران نیز می‌توانند اطلاعات کامل وسیله نقلیه مورد نظر را مشاهده نمایند. علاوه بر امکان خرید و فروش وسایل نقلیه، امکان مقایسه مشخصات فنی وسایل نقلیه، مشاهده قیمت آنها نیز در این سایت فراهم آمده است.

قیمت ماشین دست دوم

قیمت ماشین دست دوم براساس میزان کارکرد و عمر آن متفاوت است. ویژگی‌های مهمی که سبب افت قیمت خودرو در محاسبه قیمت ماشین دست دوم می‌شود، رنگ شدگی و تصادفات آن است. این روزها خرید ماشین دست دوم بیش از پیش رونق پیدا کرده است. فروشنده‌های ماشین دست دوم در سراسر کشور با مراجعه به سایت آنی گاه و درج آگهی رایگان، می توانند ماشین موردنظر خود را در معرض فروش قرار دهند و خریداران در صورت تمایل به خرید، با فروشنده تماس بگیرند.

نمایش بیشتر
فروش قطعات جک و لیفان
قطعات یدکی ماشین و موتورسیکلت
4
1 سال پیش
 تعمیرگاه سراتو،برلیانس،ساندرو|شرق تهران
۰۲۱۷۷۱۵۸۸۳۷ تومان
قطعات یدکی ماشین و موتورسیکلت
1
2 سال پیش
GPS خودرو ST10 + سیمکارت رایگان
قطعات یدکی ماشین و موتورسیکلت
1
2 سال پیش
رادیاتور ماشین
خودرو
0
2 سال پیش
فروش برف پاک کن بنز E Class مدل بوش (2006-2010)
340,000 تومان
قطعات یدکی ماشین و موتورسیکلت
1
2 سال پیش
ردیاب خودرو
خودرو
1
2 سال پیش

تمام نقاط ایران

map