پیشه و مهارت

خدمات تعمیرات

خدمات تعمیرات شامل تعمیرات مبل، خدمات تعمیرات منزل، خدمات تعمیرات ساختمان، جمله تعمیر لوازم خانگی، تعمیرات تخصصی و تعمیر کلیه موارد می باشد. ما کلیه آگهی های مربوط به خدمات تعمیرات را برای شما عزیزان در این سایت جمع آوری و ثبت می کنیم تا هنگام نیاز به هرگونه خدمات تعمیرات به راحتی در دسترس شما قرار گیرد. هرگونه خدمات تعمیرات ممکن است در هر زمان و مکانی نیاز شود. کلیه خدمات دراین صفحه زیر مجموعه خدمات پیشه و مهارت در هر زمینه ای می باشند.

انواع جوشکاری مدرن

انواع جوشکاری مدرن از نیازهای اساسی ساختمان ها و تاسیسات می باشد. از انواع جوشکاری مدرن می توان به جوشکاری با قوس الکتریکی، جوشکاری مقاومتی، جوشکاری مقاومتی غلطکی، جوشکاری مقاومتی سر به سر، جوشکاری با گاز مایع، جوشکاری با گاز خانگی، جوشکاری با اینورتر، جوشکاری با الکترود، جوشکاری با لیزر، جوشکاری با برق و ... اشاره کرد. در این صفحه کلیه آگهی های مربوط به تقبل انجام روشهای نوین جوشکاری را مشاهده خواهید کرد. انواع جوشکاری مدرن ساختمانی و صنعتی را از معتبرترین ارائه دهندگان خدمات جوشکاری بخواهید.

تدریس خصوصی در منزل

تدریس خصوصی در منزل یکی از مشاغلی است که امروزه بازار داغی پیدا کرده است. تدریس خصوصی در منزل زمانی فایده و ارزش دارد که زیر نظر مدرسان با تجربه و با صلاحیت باشد همچنین قیمت تدریس خصوصی نیز می تواند بسیار مهم و حتی امری جهت دهنده به انتخاب و تصمیم دانشجویان، هنرجویان و دانش آموزان باشد. از فواید تدریس خصوصی در منزل می توان به یادگیری و بازدهی بیشتر اشاره کرد. همچنین تدریس خصوصی در منزل می تواند برای آن دسته از افرادی که روحیه کار و یادگیری گروهی را ندارند و یا در یادگیری موضوع یا درسی ضعیف هستند، مفید باشد.

رنگ و نقاشی ساختمان

رنگ و نقاشی ساختمان از دیگر زیرمجموعه های خدمات مربوط به پیشه و مهارت می باشد. مهارت رنگ و نقاشی ساختمان نیازمند افرادی با تجربه در این زمینه می باشد. ما به شما شرکت های معتبر ارائه دهنده رنگ و نقاشی ساختمان را معرفی می کنیم و آن ها به شما در معرفی انواع رنگ های ساختمانی کمک می کنند. قیمت رنگ ساختمان بسته به حجم رنگ مورد نیاز متفاوت است. از انواع رنگ و نقاشی ساختمان میتوان رنگ روغنی ساختمان و انواع رنگ پلاستیک را نام برد. رنگ و نقاشی ساختمان با انواع رنگ پلاستیک قابل شستشو از بهترین نمونه کارهای نقاشان می باشد. با درج رایگان آگهی های مرتبط با رنگ و نقاشی ساختمان در سایت آنی گاه به سایر هم وطنان خود در این زمینه یاری برسانید.

نمایش بیشتر
مرکز مشاوره شرق تهران
پیشه و مهارت
1
2 ماه پیش
روانشناس در نارمک
پیشه و مهارت
1
3 ماه پیش
مشاوره خانواده در نارمک
پیشه و مهارت
2
4 ماه پیش
مشاوره ازدواج در نارمک
پیشه و مهارت
1
4 ماه پیش
دندانپزشک معروف تهران
پیشه و مهارت
1
6 ماه پیش
بهترین دندانپزشک
پیشه و مهارت
2
7 ماه پیش
رگلاژ درب شیشه ای 09121279023
25,000 تومان
پیشه و مهارت
1
1 سال پیش

تمام نقاط ایران

map