کلکسیون

کلکسیون سکه

کلکسیون سکه چه قدیمی و چه جدید همیشه طرفداران خاص خود را داشته است. جمع کنندگان کلکسیون سکه و همه انواع کلکسیون ها دارای روحیه خاصی می باشند. برای جمع آوری و نگهداری کلکسیون سکه باید علاقه زیادی به انواع سکه داشت. جمع کنندگان کلکسیون سکه، علاقه زیادی به جمع آوری سایر سکه ها حتی از زمان پهلوی و قبل تردارند و از این کار لذت می برند.

کلکسیون برگ

کلکسیون برگ می تواند کلکسیونی بسیار جالب و دیدنی باشد. جمع کنندگان کلکسیون برگ دارای روحیه طبیعت دوستی و همچنین دارای روحی بسیار لطیف می باشند. برای جمع آوری کلکسیون برگ از سایر نقاط شهر و کشور، به هیچ چیز جز علاقه زیاد نیاز نیست.شما نیز اگر از علاقه مندان به جمع آوری کلکسیون های خاص از جمله کلکسیون برگ، کلکسیون سکه، کلکسیون سنگ، کلکسیون فندک و ... هستید، میتوانید برای اطلاع از فروشگاه های کلکسیون فروشی، به سایت ثبت آگهی رایگان آنی گاه مراجعه نمایید.

کلکسیون های خاص

کلکسیون های خاص حسی متفاوت و جالب را به همگان القا می کند. با جمع آوری کلکسیون های خاص به یکی از افراد خاص تبدیل شوید ما نیز با معرفی فروشگاه های کلکسیون فروشی به شما کمک خواهیم کرد. از کلکسیون های خاص می توان به کلکسیون سنگ، کلکسیون فندک، کلکسیون سکه و حتی برگ اشاره کرد. برای خریداری کلکسیون های خاص باید انگیزه و علاقه کافی داشته باشی زیرا به جای ماندن این کلکسیون ها برای نسل های آینده می تواند بسیار جالب و ارزشمند باشد.

نمایش بیشتر
آگهی در این گروه درج نشده است

تمام نقاط ایران

map