کلینیک کاشت مو

کاشت موضعی مو

کاشت موضعی مو یکی از کارهایی است که امروزه بسیاری از مردم از آن استقبال کرده اند. کاشت موضعی مو را می توان یک عمل کوتاه بدون بیهوشی با استفاده از بی حسی موضعی تعریف کرد. کاشت موضعی مو یکی از روش های مناسب کاشت مو محسوب می شود. شما به کلیه اطلاعات و آگهی های مربوط به کلینیک های کاشت مو و انواع روش های کاشت مو در این صفحه از سایت آنی گاه دسترسی خواهید داشت.

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو با توجه به روش کاشت مو، دکتر معالج، کلینیک کاشت مو، میزان موهای کاشته شده و ... متفاوت است. برای رفاه حال شما عزیزان ما به شما در این صفحه اطلاعاتی از قبیل هزینه کاشت مو، قیمت کاشت هر تار مو، هزینه تقریبی کاشت مو، کمترین هزینه کاشت و ... را خواهیم داد. داشتن موهایی سالم و پر پشت یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در زیبایی افراد است از این رو بسیاری از مردم حاضر به پرداخت تمام و کمال هزینه کاشت مو می باشند.


مراحل کاشت مو

مراحل کاشت مو از ابتدای کاشت تا پر شدن کامل موها حدود یکسال طول می کشد. کاشت مو نهایتا در یک الی دو جلسه به صورت عمل سر پایی و با بی حسی موضعی انجام می گیرد و در کل مراحل کاشت مو آنچنان زمان بر نبوده و تمام مراحل کاشت مو حدود 3 الی 8 ساعت بسته به سرعت دست دکتر و همچنین میزان نیاز بیمار به کاشت مو، طول می کشد. با درج رایگان آگهی های مرتبط با کاشت مو در سایت آنی گاه اول به رونق کسب و کار خود و سپس به سایر مردم کمک کنید.

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو روش کاشت موضعی مو، کاشت مو به روش اس یو تی و کاشت مو به روش اف ای تی می باشد. ما در تلاشیم برای حفظ سلامت شما بهترین روش کاشت مو را به شما معرفی و درباره آن اطلاعات کافی منتشر سازیم. نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که بهترین روش کاشت مو را دکتر معالج شما با توجه نوع پوست سر شما، هزینه، بازدهی و ... تعیین می کند.

نمایش بیشتر
کاشت مو ارزان در تهران
کلینیک کاشت مو
2
1 سال پیش
کاشت مو طبیعی شیراز
کلینیک کاشت مو
1
2 سال پیش
کاشت مو طبیعی شیراز
کلینیک کاشت مو
1
2 سال پیش
کلینیک کاشت مو آسمان
کلینیک کاشت مو
1
3 سال پیش
کلینیک کاشت مو رز تهران
کلینیک کاشت مو
1
3 سال پیش
کلینیک کاشت مو دکتر خسرویانی
کلینیک کاشت مو
1
3 سال پیش
کلینیک کاشت مو جردن تهران
کلینیک کاشت مو
1
3 سال پیش
کلینیک کاشت مو دکتر وفایی
کلینیک کاشت مو
1
3 سال پیش

تمام نقاط ایران

map