اطلاعات تماس 09158262050
http://www.khanemasaleh.com/
توضیحات

مشخصات محصول سیمان پرتلند تیپ 2  

با اصلاحاتی که در خط تولید این نوع سیمان صورت پذیرفته ، درصد سه کلسیم آلومینات در آن به حداکثر هشت درصد محدود شده است. این امر با کاستن از میزان خاک رس در مواد اولیه امکانپذیر است. چرا که سه کلسیم آلومینات حاوی اکسید آلومینیوم است که این اکسید در خاک رس وجود دارد. لذا جهت کاهش باید از میزان خاک رس کاست.

کم شدن سه کلسیم آلومینات  باعث کاهش حرارت هیدراتاسیون و همچنین مقاوم شدن سیمان (و بتن) در برابر حمله سولفاتهاست . سه کلسیم آلومینات در مجاورت آب با سولفاتها ترکیب شده ، مادهای به نام اترنژیت به وجود میآورد که در اثر جذب آب متورم میشود و ایجاد ترک میکند به این پدیده حمله سولفاتها گویند.

از این نوع سیمان می توان در بتن ریزی های حجیم استفاده نمود . تا هنگام گرفتن بتن حرارت کمتری ایجاد شود و حجم بتن ریزی محدود نشود . این سیمان در محیط های آب و خاک که غلظت یون سولفات در حد متوسط است و برای بتن ریزی در هوای نسبتا گرم که خطر افزایش دمای بتن معمولی به بیش از 32 درجه سانتیگراد و بتن حجیم به بیش از 15 درجه سانتیگراد وجود دارد ، به کار می رود . برای استفاده در محیط های حاوی یون کلر و سولفات بطور هم زمان ودر محیط های حاوی غلظت زیاد سولفات و همچنین برای بتن ریزی در هوای سرد این نوع سیمان توصیه نمی شود.
سیمان مشهدپرتلند تیپ 1 
سیمان مشهد پرتلند تیپ 2
سیمان مشهد مرکب 
سیمان مشهد خاور 
سیمان مشهد پوزلانی 
سیمان مشهد پرتلند تیپ 5 
شرکت سیمان زاوه 
شرکت سیمان جوین 
شرکت سیمان تربت 
شرکت سیمان شرق آسیا 
شرکت سیمان غرب آسیا 
شرکت سیمان شرق
شرکت سیمان سبزوار 
شرکت سیمان سفید مشهد

پیام پلیس فتا:

لطفاً قبل از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

مکان
مشهد, خراسان رضوی
خیابان احمد اباد ابوذر غفاری - بین ابوذر 14و16
جزئیات آگهی
شناسه: 1345
تعداد نمایش: 35
تاریخ درج: 1398-07-28 12:24:38
انقضا: 1399-03-18 00:32:17

تمام نقاط ایران

map