شرکت بتن ماشین اصفهان ارائه دهنده انواع دستگاه بلوک زنی چون دستگاه بلوک زنی اتوماتیک است. اگر قصد خرید دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک را دارید، می توانید با مراجعه به سایت بتن ماشین از قیمت آن مطلع شوید. با اطمینان کامل پیشرفته ترین دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک را از بتن ماشین بخرید.

دستگاه بلوک زنی یکی از انواع ماشین آلات صنعتی است. دستگاه بلوک زنی اتوماتیک یکی از پرکاربردترین ماشین آلات صنعتی است که در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه توسط شرکت های معتبر خارجی و ایرانی تولید می شود و انواع مختلفی دارد. بلوک ها جزء مصالح ساختمانی هستند که در انواع پروژه های ساختمانی از آن ها استفاده گسترده می شود، بنابراین افراد در طول پروژه های عمرانی به بلوک نیاز فراوانی پیدا می کنند. خرید دستگاه بلوک زنی بهترین گزینه برای افرادی است که استفاده فراوانی از بلوک دارند. با خرید دستگاه بلوک زنی می توانید به هر تعدادی که بخواهید با هزینه مناسب بلوک تهیه کنید.

دستگاه بلوک زنی اتوماتیک | قیمت دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک

دستگاه بلوک زنی

دستگاه بلوک زنی انواع زیادی دارد. انواع دستگاه بلوک زنی شامل دستگاه های دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک است. دستگاه های دستی انواع قدیمی تر این دستگاه ها هستند. قیمت این دستگاه ها نسبت به انواع دیگر ارزان تر بوده و برای پروژه های کوچک ساختمانی بسیار مناسب هستند. این دستگاه به وسیله نیروی مکانیکی و دستی کار می کند. مدل دستی دستگاه بلوک زنی قدرت کمتری داشته و بلوک های کمتری در زمان مشخصی تولید می کند. بلوک های این دستگاه از نظر اندازه دقت کمتری دارند و کاملا یکسان نیستند. دستگاه بلوک زنی اتوماتیک پیشرفته ترین نوع دستگاه بلوک زنی است. در این دستگاه فرایند تولید بلوک های ساختمانی به صورت اتوماتیک انجام می شود، در واقع این دستگاه است که بلوک های بتنی را می سازد. اجزای دستگاه بلوک زنی اتوماتیک شامل قالب، سمباده، بدنه، سینی، موتور و گیربکس است. انواع بلوک های تیغه ای، سقفی و دیواری با دستگاه بلوک زنی اتوماتیک قابل تولید هستند. دستگاه بلوک زنی در پروژه های کوچک تا بزرگ عمرانی استفاده می شود. دستگاه بلوک زنی اتوماتیک به تنهایی توانایی تولید حجم زیادی از بلوک ها را در بازه زمانی پایین دارد. از مزیت اصلی این دستگاه عدم دخالت انسان در تولید بلوک است.

قیمت دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک

دستگاه بلوک زنی اتوماتیک نسبت به مدل های دیگر از قیمت بیشتری برخوردار است، زیرا تکنولوژی پیشرفته تری برای تولید این دستگاه به کار رفته و کارکرد پیچیده تری دارد. تعداد قطعات دستگاه بلوک زنی اتوماتیک نسبت به مدل های دیگر بیشتر بوده و جوابگوی نیاز پروژه های بزرگ عمرانی به بلوک های بتنی است، همچنین شرکت تولید کننده این ماشین آلات و کشور سازنده محصول در قیمت نهایی دستگاه تاثیر دارند. شرکت بتن ماشین اصفهان ارائه دهنده دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک با قیمتی مناسب است. شما می توانید در سایت بتن ماشین اصفهان قیمت دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک آن را مشاهده کنید.

قیمت دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک

مشخصات دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک

دستگاه بلوک زنی اتوماتیک یکی از بهترین و جدید ترین دستگاه های بلوک زنی است. این دستگاه به صورت ثابت کار کرده و می تواند در هر شیفت کاری تعداد زیادی بلوک تولید کند. بلوک هایی که توسط این دستگاه تولید می شوند کاملا یک اندازه و دقیق است. این دستگاه طرز کار بسیار آسانی دارد، زیرا تمام مراحل آن بدون دخالت نیروی انسانی انجام می شود. دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک در وقت پروژه بسیار صرفه جویی می کند. میزان هزینه ها و دستمزد ها با وجود این دستگاه بسیار کم تر می شود، چراکه تنها به یک نیروی انسانی نیاز است که بر نحوه کار دستگاه نظارت داشته باشد. قالب های این دستگاه را می توان تعویض کرد و انواع مختلف بلوک های دیواری و سقفی را تولید کرد. بدنه این دستگاه ها بسیار مقاوم بوده و موتور آن ها به وسیله نیروی برق سه فاز کار می کند. برای اطلاع از مشخصات کامل دستگاه بلوک زنی به سایت بتن ماشین مراجعه کنید. دستگاه بلوک زنی بتن ماشین بهترین و پیشرفته ترین دستگاه بلوک زنی تولید شده در کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره درج شده در سایت بتن ماشین اصفهان با کارشناسان فروش آن در ارتباط باشید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نوشتن دیدگاه